Monitoring pojazdów Warszawa

Zarządzaj zdalnie czasem pracy swoich kierowców Monitorowanie pojazdów gps pomaga kontrolować czas pracy Twoich kierowców — stosowanie się do wyznaczonych limitów jazdy zwiększa bezpieczeństwo pracowników. W prosty i szybki sposób możesz odtwarzać konkretne wydarzenia, aby rozwiązać ewentualne dochodzenia w przypadku uszkodzeń pojazdów.

W bazie monitoringu pojazdów gps możesz zestawiać wszelkie raporty czy rankingi nawet z danych sięgających 5 lat wstecz — wszystkie kopie tworzone są na bieżąco i zapisywane w naszej bazie. Nawiązuj współpracę z zewnętrznymi podmiotami, udostępniając aktualne położenie Twojej floty w ogólnodostępnym serwisie — zyskaj nowych klientów i zwiększ swój zysk.

Przy pomocy systemu lokalizacji pojazdów możesz ustawić powiadomienia, które zaalarmują Cię w przypadku zmiany trasy jednego z Twoich samochodów czy o planowanym przeglądzie i konserwacji samochodu. System poinformuje Cię również o przekroczeniach prędkości przez kierowców bądź nagłych hamowaniach pojazdem.